Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Uydu Servisiniz | Magic Bilişim

CCTV GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

AHD KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik Sistemleri içerisinde yaygın olarak kullanılmakta olan AHD kamera sistemleri 500 metre mesafeye kadar yüksek kalitede görüntü alınmasını sağlar. Görüntüde herhangi bir gecikme ve kayıp yaşatmayan sinyal aktarım teknolojisi AHD kameralar ile istenilen her bölgenin görüntülenmesi ve korunması rahatça sağlanmaktadır. AHD kamera sistemleri 720p, 960p ve 1080p çözünürlükle HD olarak görüntü aktarımı gerçekleştirir. AHD kamera sistemleri kendi içerisinde AHD Speed Dome Kamera Sistemleri, AHD Dome Kamera Sistemleri ve AHD IR Bullet Kamera Sistemleri olarak farklı modellere ayrılmaktadır. AHD kamera sistemleri hem iç mekan hem dış mekan için uygun kamera sistemlerine sahiptir. AHD kamera sistemleri hem yüksek çözünürlüklü son teknolojik özelliklere sahip hem de ekonomik olarak maliyeti çok uygundur.

HDCVI KAMERA SİSTEMLERİGüvenlik Sistemleri arasında yer almakta olan HDCVI kamera sistemleri ile yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi elde edebilirsiniz. HDCVI kamera sistemleri düşük maliyetli ve yüksek çözünürlüklü megapiksel uygulamaları konusunda gelişmiş bir sistemdir. Güvenlik sistemleri içerisinde bulunan HDCVI kamera sistemleri daha uzun mesafelerde görüntü aktarımı sağlayan bir yapıdadır. HDCVI kameralar ile hem iç ortamların hem dış mekanların görüntülenmesi kolaylıkla ve başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. HDCVI kamera sistemleri içerisinde; HDCVI 1080P kamera sistemleri, HDCVI 720P kamera sistemleri ve HDCVI PTZ kamera sistemleri kategorileri yer almaktadır.

IP KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik Sistemleri içerisinde yer alan IP kamera sistemleri ileri teknolojiye sahip bir güvenlik sağlama yöntemidir. Üzerinde yer alan sensörler ile görüntüleri kayıt altına alarak, sesleri dijital veriye çeviren IP kameraların kullanımı günümüzde çok yaygınlaşmıştır. IP kameralar bulunduğu yerde bağlı olduğu ağ ortamı ile görüntüleri iletmekte ve kullanıcıların istedikleri an görüntülere bilgisayar, cep telefonu ve benzeri cihazlar ile ulaşmasını sağlamaktadır.

IP kamera sistemleri içerisinde Ultra Smart Serisi IP kameralar, Eco Savvy Serisi IP kameralar, Lite Serisi IP kameralar ve Consumer Kamera modelleri bulunmaktadır. IP kameralar modeline göre 1 MP, 1.3 MP, 2 MP, 3 MP, 4 MP ve 5 MP görüntü kalitesine sahiptir. IP kamera sistemlerinde fish eye, IR bullet, IR dome gibi çeşitli kamera modellerini ve ayrıca Vandal proof ve water proof özelliklere sahip kameraları bulabilirsiniz.